Актуално

На фокус

ЦИК обяви депутатите, които влизат в 46-ото Народно събрание

ЦИК обяви депутатите, които влизат в 46-ото Народно събрание

16.07.2021

Втори фронт

2640


Централната избирателна комисия публикува списъка на депутатите, които влизат в следващото 46-ото Народно събрание. 

Кандидатите за народни представители, явили се от два многомандатни избирателни райони, имат няколко дни, за да изберат от кой МИР да влязат. Това са: 

Корнелия Петрова Нинова, Десислава Вълчева Атанасова,  Костадин Георгиев Ангелов, Красен Кирилов Кралев,  Красимир Георгиев Вълчев, Йордан Кирилов Цонев, Мустафа Сали Карадайъ, Халил Реджепов Летифов,  Мая Божидарова Манолова-Найденова, Николай Димитров Хаджигенов, Андрей Иванов Чорбанов, Васил Йорданов Георгиев, Виктория Димитрова Василева, Георги Станчев Георгиев, Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова,  Ива Митева Йорданова-Рупчева, Ивайло Ванев Вълчев, Ивайло Христов Христов, Иван Стойнов Кючуков, Любомир Антонов Каримански, Мика Михайлова Зайкова, Силви Кирилов Петров, Станислав Светозаров Балабанов,  Тошко Йорданов Хаджитодоров, Филип Маринов Станев, Александър Димитров Симидчиев, Антоанета Димитрова Цонева, Христо Любомиров Иванов.

Ето и кои са всички избрани за народни представители по МИР и партия/коалиция: 

Първи изборен район - Благоевградски

 

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Георги Георгиев Михайлов

ГЕРБ-СДС

Росен Димитров Желязков

Стефан Апостолов Апостолов

Георги Запрев Динев

Движение за права и свободи - ДПС

Халил Реджепов Летифов

Йордан Кирилов Цонев

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Мая Божидарова Манолова-Найденова

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Захаринин Попов

Христо Валериев Гушков

Анита Петрова Коцелова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Иван Йорданов Димитров

Втори изборен район - Бургаски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петър Георгиев Кънев

Тодор Байчев Байчев

ГЕРБ-СДС

Любен Любенов Дилов

Жечо Дончев Станков

Деница Пламенова Николова

Галя Стоянова Желязкова

Движение за права и свободи - ДПС

Севим Исмаил Али

Ешереф Кязим Ешереф

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Живко Иванов Табаков

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Ванев Вълчев

Християна Анастасова Тодорова

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Ивайло Николаев Мирчев

Димитър Георгиев Найденов

Трети изборен район - Варненски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Корнелия Петрова Нинова

Борислав Гуцанов Гуцанов

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Юлиян Белчев Станев

Красен Кирилов Кралев

Павел Алексеев Христов

Лидия Велик Маринова

Движение за права и свободи - ДПС

Ерджан Себайтин Ебатин

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Татяна Дончева Тотева

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Филип Маринов Станев

Ивайло Христов Христов

Ивайло Красимиров Кожухаров

Александър Благовестов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Стоян Александров Михалев

Стела Димитрова Николова

Четвърти изборен район - Великотърновски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Явор Руменов Божанков

Румен Стефанов Павлов

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Димитър Стойков Николов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Андрей Иванов Чорбанов

Момчил Кунчев Иванов

Христо Михайлов Дочев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Калоян Милков Янков

Пети изборен район - Видински

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Филип Стефанов Попов

Росица Любенова Кирова

Движение за права и свободи - ДПС

Станислав Димитров Анастасов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иво Георгиев Атанасов

Шести изборен район - Врачански

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Александър Тихомиров Симов

ГЕРБ-СДС

Петя Цветанова Аврамова

Красен Георгиев Кръстев

Движение за права и свободи - ДПС

Цветан Иванов Енчев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Станчев Георгиев

Иван Василев Хиновски

Седми изборен район - Габровски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Крум Георгиев Дончев

ГЕРБ-СДС

Томислав Пейков Дончев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Деляна Валериева Пешева

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Ивелин Стоянов Стоянов

Осми изборен район - Добрички

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Иванов Данчев

ГЕРБ-СДС

Деница Евгениева Сачева

Движение за права и свободи - ДПС

Хасан Ахмед Адемов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Дилян Господинов Господинов

Ивайло Христов Христов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Албена Симеонова Върбанова

Девети изборен район - Кърджалийски

Движение за права и свободи - ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Мукаддес Юсуф Налбант

Байрам Юзкан Байрам

Адлен Шукри Шевкед

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Васил Йорданов Георгиев

Десети изборен район - Кюстендилски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Бойко Любомиров Клечков

ГЕРБ-СДС

Христо Богомилов Терзийски

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Галина Иванова Таваличка - Георгиева

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Десети изборен район - Кюстендилски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Бойко Любомиров Клечков

ГЕРБ-СДС

Христо Богомилов Терзийски

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Единадесети изборен район - Ловешки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Ирена Тодорова Анастасова

ГЕРБ-СДС

Николай Нанков Нанков

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Любомир Антонов Каримански

Катерина Георгиева Ряхова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Свилен Цонев Андреев

Дванадесети изборен район - Монтана

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Атанас Петров Костадинов

ГЕРБ-СДС

Ирена Методиева Димова

Движение за права и свободи - ДПС

Димитър Иванов Аврамов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Пламен Николаев Абровски

Силви Кирилов Петров

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Драгомир Велков Стойнев

Петя Николаева Цанкова

ГЕРБ-СДС

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

Стефан Неделчев Мирев

Димитър Иванов Гечев

Движение за права и свободи - ДПС

Йордан Кирилов Цонев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Станислав Светозаров Балабанов

Любомир Антонов Каримански

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Антоанета Димитрова Цонева

Четиринадесети изборен район - Пернишки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Стоян Михайлов Мирчев

ГЕРБ-СДС

Кирил Миланов Ананиев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Станислав Светозаров Балабанов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Зорница Велинова Стратиева

Петнадесети изборен район - Плевенски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Румен Василев Гечев

Стефан Иванов Бурджев

ГЕРБ-СДС

Валери Пламенов Лачовски

Александър Богданов Николов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Юлиян Милчев Ненчев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Радостин Петев Василев

Александър Атанасов Александров

Александър Велиславов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Найден Маринов Зеленогорски

Шестнадесети изборен район - Пловдив

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иво Ангелов Христов

ГЕРБ-СДС

Иван Борисов Тотев

Радомир Петров Чолаков

Пенчо Малинов Малинов

Движение за права и свободи - ДПС

Танер Мехмед Али

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Николай Димитров Хаджигенов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Димитър Стоянов Гърдев

Антоанета Андонова Стефанова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Христо Любомиров Иванов

Ивайло Пеев Старибратов

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Манол Трифонов Генов

Веска Маринова Ненчева

ГЕРБ-СДС

Дани Стефанова Каназирева

Димитър Йорданов Янев

Младен Николов Шишков

Движение за права и свободи - ДПС

Рамадан Байрам Аталай

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Румен Маринов Йончев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Танер Кадир Тюркоглу

Лъчезар Иванов Бакърджиев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Велизар Матеев Шаламанов

Осемнадесети изборен район - Разградски

ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова

Движение за права и свободи - ДПС

Ахмед Реджебов Ахмедов

Ихсан Халил Хаккъ

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ива Митева Йорданова-Рупчева

Деветнадесети изборен район - Русенски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Крум Костадинов Зарков

ГЕРБ-СДС

Красен Кирилов Кралев

Десислава Вълчева Атанасова

Движение за права и свободи - ДПС

Бюрхан Илиязов Абазов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Светлин Костов Стоянов

Васил Йорданов Георгиев

Билян Боримиров Кършовски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Стефан Любомиров Тафров

Двадесети изборен район - Силистренски

ГЕРБ-СДС

Тодор Стаматов Тодоров

Движение за права и свободи - ДПС

Джевдет Ибрям Чакъров

Гюнер Нихат Ахмед

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Ванев Вълчев

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Атанас Зафиров Зафиров

ГЕРБ-СДС

Десислава Жекова Танева

Чавдар Борисов Божурски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Владимир Стоянов Русев

Иван Руменов Клисурски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Димитър Петров Сяров

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петя Димчева Михалевска

ГЕРБ-СДС

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

Движение за права и свободи - ДПС

Хайри Реджебов Садъков

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Мика Михайлова Зайкова

Двадесет и трети изборен район - София

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Христо Танчев Проданов

Благовест Кирилов Кирилов

ГЕРБ-СДС

Румен Димитров Христов

Александър Руменов Ненков

Димитър Борисов Главчев

Александър Койчев Иванов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Мая Божидарова Манолова-Найденова

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Николай Стефанов Радулов

Александър Стайков Марков

Пламен Иванов Данаилов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Атанас Петров Атанасов

Елисавета Димитрова Белобрадова

Антоанета Димитрова Цонева

Петър Ясенов Маринов

Надежда Георгиева Йорданова

Георги Йорданов Ганев

Двадесет и четвърти изборен район - София

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Георги Страхилов Свиленски

ГЕРБ-СДС

Даниел Павлов Митов

Тома Любомиров Биков

Евгения Бисерова Алексиева

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Арман Агоп Бабикян

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ива Митева Йорданова-Рупчева

Андрей Иванов Чорбанов

Иван Стойнов Кючуков

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Владислав Панчев Панев

Мартин Димитров Димитров

Таня Койчева Андреева

Цецка Георгиева Бачкова

Двадесет и пети изборен район - София

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Корнелия Петрова Нинова

Минчо Христов Куминев

ГЕРБ-СДС

Христо Георгиев Гаджев

Анна Василева Александрова

Лъчезар Богомилов Иванов

Петър Николаев Николов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Николай Димитров Хаджигенов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Филип Маринов Станев

Александър Викторов Рашев

Андрей Николаев Михайлов

Росен Кирилов Димов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Христо Любомиров Иванов

Александър Димитров Симидчиев

Борислав Димитров Сандов

Двадесет и шести изборен район - Софийски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Ивайлов Ченчев

ГЕРБ-СДС

Младен Найденов Маринов

Валентин Мирчов Милушев

Николина Панайотова Ангелкова

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Данаил Валериев Георгиев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Георги Станчев Георгиев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Александър Димитров Симидчиев

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Георги Стоянов Кадиев

Георги Янчев Гьоков

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

Маноил Минчев Манев

Илиана Петкова Жекова

Движение за права и свободи - ДПС

Халил Реджепов Летифов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Светослав Бончев Колев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тихомир Гочев Тенев

Иван Стойнов Кючуков

Павела Василева Митова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Атанас Владиславов Славов

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ГЕРБ-СДС

Теменужка Петрова Петкова

Движение за права и свободи - ДПС

Джейхан Хасанов Ибрямов

Имрен Исметова Мехмедова

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Радослав Николов Бойчев

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Владимир Маринов Маринов

ГЕРБ-СДС

Делян Александров Добрев

Георги Тенев Станков

Движение за права и свободи - ДПС

Сезгин Юсеин Мехмед

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Меглена Хари Гунчева

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Силви Кирилов Петров

Мика Михайлова Зайкова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Катя Максимова Панева

Тридесети изборен район - Шуменски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Валентинов Иванов

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

Движение за права и свободи - ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Хамид Бари Хамид

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Пламен Николаев Николов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Николай Емилов Христов

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кристиан Иванов Вигенин

ГЕРБ-СДС

Димитър Ангелов Иванов

Движение за права и свободи - ДПС

Петър Пандушев Чобанов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

   Източник: offnews

Свързани статии